Konvansyon Komèsyal ak Sèvis

Reyinyon GMCVB a ak ekip Komèsyal Komèsyal fè pwomosyon Greater Miami ak plaj yo kòm destinasyon ideyal pou reyinyon ak konvansyon nan kreye relasyon ak planifikatè reyinyon antrepriz ak asosyasyon ak ekzekitif jenere plon, rezèrvasyon ak nwit chanm, ki finalman pwodwi yon enpak ekonomik pozitif pou nou an. kominote a. Nou pral kontinye make Greater Miami kòm yon destinasyon ki ofri valè ak gwo retou sou envestisman ak prezans ogmante, tou de domestik ak entènasyonal, rapò satisfaksyon fò ak reyinyon an jeneral siksè. Seksyon sa a dekri efò mondyal lavant ekip Reyinyon & Konvansyon Komèsyal & Sèvis yo antreprann sou yon baz pandan tout ane a pou ankouraje Greater Miami ak plaj yo kòm chwa final pou reyinyon ak konvansyon yo.

 

Rankontre Ekip la

Konvansyon Komèsyal ak Sèvis

Komèsyal nou yo ak ekip sèvis yo se ekspè nan zòn respektif yo epi yo isit la ede ou chak etap sou wout la. Objektif yo se pa sèlman satisfè atant ou, men yo depase yo. Pou enfòmasyon jeneral ak kesyon sou reyinyon oswa konvansyon nan Miami, tanpri rele nou nan ( 305 ) 539 - 3049 .

SONIA FONG

CAROL MOTLEY

SR. VICE PREZIDAN, KONVANSYON SALES & SERVICES

(305)539 -3020
Cmotley@gmcvb.com

Alex Batista

ALEX BATISTA

VICE PREZIDAN, KONVANSYON SALES

(305)539 -3042
ABatista@gmcvb.com

Marti-Tejada

MARTI TEJADA

ASSOC. VICE PREZIDAN, KONVANSYON SALES

(305)539 -3199
marti@gmcvb.com

Jeannie Giacalone

JEANNIE GIACALONE

CONVENTION MANAGER SALES

(305)539 -3044
jgiacalone@gmcvb.com

Joe-McCray

JOE MCCRAY

CONVENTION MANAGER SALES

(305)539 -3079
jmccray@gmcvb.com

Sindy Bohada

SINDY BOHADA

CONVENTION MANAGER SALES

(305)539 -3046
SBohada@GMCVB.com

Brandi-Scott

BRANDI SCOTT

Direktè, lavant konvansyon

(305)539 -3050
brandi@gmcvb.com

Monica Martinez

MONICA MARTINEZ

RESPONSAB KLIYAN DATABASE MANAGER & ANALIS

(305)539 -3053
monica@gmcvb.com

Konvansyon Komèsyal & Sèvis Asistan Administratif

BEVERLY BLAN-SIMOES

BEVERLY BLAN-SIMOES

MANAGER PWOJÈ, VANT KONVANSYON

(305)539 -3049
beverly@gmcvb.com

MARIA DIAZ

MARIA DIAZ

ASISTAN ADMINISTRATIF

(305)539 -3071
mariad@gmcvb.com

ELLA PADRE

ELLA PEDRE

ASISTAN ADMINISTRATIF

(305)539 -2955
ella@gmcvb.com

 

Reyinyon & Sèvis Konvansyon

Patricia-Bayona

VANESSA TAMÁS

DIRÈKTÈ, REYINYON & SÈVIS KONVANSYON

(305)539 -3054
vanessa@gmcvb.com

Jill Potash

JILL POTASH

MANAGER SÈVIS REYINYON & KONVANSYON

(305)539 -3055
jill@gmcvb.com

TERESA DUMAS

TERESA DUMAS

KOORDINATÈ SÈVIS REYINYON & KONVANSYON

(305)539 -3038
teresa@gmcvb.com

 
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software